Paminėtas Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto jubiliejus

2022.05.31

 

 

 

Kaišiadorių Trečiojo amžiaus universitetas š.m. gegužės 26 d. paminėjo ypatingą progą – 10 metų jubiliejų.

Nors faktinis jubiliejaus paminėjimas turėjo įvykti praeitais metais, tačiau nesiryžome tokį jubiliejų švęsti COVID‘o sąlygomis. O šiemet, atslūgus pandemijos grėsmėms, universiteto taryba tvirtai nusprendė: - TAIP, šiemet įvyks! Tad jau prieš kurį laiką kartu su TAU kuratore Rima Saikauskiene ir Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centro vadovu Dainiumi Tamulevičiumi buvo tariamasi dėl šventės organizavimo.

Aptarti TAU nueitą kelią į jaunimo centro "Mazgas" salę rinkosi gausus būrys svečių, vadovų, klausytojų. Nuskambėjęs TAU himnas, atvėrė šventės pradžią. Garbūs ir prie šios organizacijos ištakų prisidėję žmonės - Aldona  Miliauskaitė, Marijonas Mitkus, Teresė Kazlauskienė  mielai pasidalino prisiminimais apie kūrimosi iššūkius, darbus ir pirmąsias sėkmės akimirkas. Į svečius atvykęs Nacionalinės trečiojo amžiaus universitetų asociacijos vykdantysis direktorius Gediminas Dalinkevičius ne tik tarė sveikinimo žodį, bet ir „įteikė“ muzikinį palinkėjimą - smuiku atlikęs nuostabius muzikos kūrinius. Gražius sveikinimus tarė ir rajono savivaldybės bei miesto vadovų atstovai: mero patarėjai Tautvydas Krilavičius ir Česlovas Neviera, Kaišiadorių miesto seniūnė Giedrė Pavasarytė, Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Vidita Jonaitė.

Nuveiktais darbais pasidžiaugė TAU rektorė Nijolė Celiešiūtė bei skyrių Žąsliuose ir Rumšiškėse vadovės Valė Kurgonienė ir Gražina Kazanavičienė. Būrelių vadovams (Olytei Stakienei, Jonui Katkevičiui, Tatjanai Prakapienei), o taip pat ilgamečiams bei aktyviai įsiliejusiems į TAU universiteto veiklas studentams įteiktos Kaišiadorių rajono savivaldybės mero Vytenio Tomkaus ir Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorės Vaidos Babeckienės padėkos. Neliko nepastebėtas nei vienas – raudonų rožių žiedai suspindo kiekvieno studento rankose. O įrodydami savo veiklos rezultatus, ansambliečiai atsidėkojo dainomis, kurios melodingai suskambo šventės eigoje. 

Tuomet šurmulys persikėlė į pokylių salę miesto restoraną „Toskana“. Čia pasipylė nominacijų gausa bei jų apdovanojimai, ir visą popietę vyko „vaišės, šokiai ir žaidimai“... Nuginę kasdienius rūpesčius bei negandas šalin, studentų akys žibėjo džiaugsmu, širdys plakė karštai...

Kaišiadorių TAU taryba

 

 

 

 

 


Atgal