Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto pradžios mokslo metų šventė

2021.10.12

Šių metų spalio 8 diena yra ypatinga aktyviems Kaišiadorių rajono senjorams – jau vienuoliktąjį kartą prasidėjo nauji Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) mokslo metai.

Gausiai susirinkusius, žinių bei atradimų pasiilgusius senjorus sveikino Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, kuris džiaugėsi, galėdamas švęsti kartu, ir linkėjo ne tik smagių ir įspūdžių kupinų mokslo metų, bet ir kuo daugiau progų pabūti drauge. Taip pat renginyje susirinkusia gražia senjorų bendruomene džiaugėsi ir su nauja veiklos pradžia sveikino Kaišiadorių rajono savivaldybės vicemeras Darius Vilimas. Gražių žodžių negailėjo ir Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Vidita Jonaitė. TAU studentus sveikino Kaišiadorių meno mokyklos direktorė Eugenija Švelnikienė, kuri pristatė naują TAU veiklą – Dramos (teatro) studiją. Lauksime visų, norinčių save išbandyti aktoriaus vaidmenyje.

Visus susirinkusius džiugino nuotaikingas Kaišiadorių rajono šokių kolektyvo „Žara“ pasirodymas (vadovė Margarita Rainienė) – linijiniai šokiai „Mamma mia“ ir „Twistas“. Skambiomis melodijomis šventę papuošė Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Svajonė” (vadovas Liutauras Milišauskas).

Atsisveikinome su kadenciją baigusia rektore Terese Kazlauskiene, dėkodami jai ir TAU tarybos nariams už bendradarbiavimą, prasmingą, kūrybišką ir aktyvią veiklą.

Perrinktos tarybos susitarimu naująja rektore išrinkta Nijolė Adelė Celiešiūtė. Linkime rektorei ir tarybai naujų įdomių veiklų, bendrystės, entuziazmo!

 

  

 

 

 

 


Atgal