Socialinis emocinis ugdymas, keičiantis gyvenimą mokyklose

2021.09.08

Socialinis emocinis ugdymas, keičiantis gyvenimą mokyklose

Atsižvelgdami į Kaišiadorių rajono savivaldybės  vieną iš švietimo prioritetinės veiklos sričių - socialinio emocinio ugdymo stiprinimas / tobulinimas mokyklose bei pedagogų  poreikius, 2021 m. tęsiame ilgalaikę KTP „Emocinė ir socialinė ugdymo bendruomenės gerovė“.  Programoje jau dalyvavo Kaišiadorių lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“,  Kaišiadorių r. Gudienos mokyklos-darželio „Rugelis“  pedagogai, kuriems seminarus vedė lektoriai  V.Grigorjeva,  J.Grisiūnienė, E.Karmaza.

Apie lektoriaus E.Karmazos viešnagę Kaišiadorių r. Gudienos mokykloje-darželyje „Rugelis“ skaitykite plačiau https://karmaza.art/2021/06/21/siandien-gudienos-mokykla-darzelis-rugelis/.

Jau numatytas E.Karmazos seminaras „Pedagogo profesinė veikla ir stresas" Žaslių pagrindinės mokyklos bendruomenei gruodžio mėn.

Populiaraus lektoriaus šių metų gruodžio mėnesio darbo kalendoriuje dar yra likusios kelios laisvos dienos (žr. https://karmaza.art/kalendorius/ ). Jei Jūsų įstaiga norėtų užsakyti E.Karmazos ar kitų lektorių mokymus – suskubkite ir rezervuokite laiką. Rašykite mums adresu  gintare.juzukoniene@kaisiadorys-sspc.lt.

 


Atgal