Erasmus+ KA229 projekto  „Išminties galia“ („The Power of Wisdom“) susitikimas

2021.04.27

 

Erasmus+ KA229 projekto  „Išminties galia“ („The Power of Wisdom“)

susitikimas

 

Kruonio gimnazija nuo 2019 metų koordinuoja Erasmus+ KA229 projektą „Išminties galia“ („The power of wisdom“). Projekto partneriai – mokyklos iš Latvijos, Portugalijos, Italijos ir Graikijos.

Šiuo projektu siekiame sukurti bei patobulinti mokymosi strategijas bei formas, kurios leistų mokymąsi ir popamokinę veiklą padaryti patrauklesniais bei labiau motyvuojančiais.

Projekto uždaviniai:

  • Informacinių technologijų panaudojimas ugdymo proceso tobulinimui;
  • Keitimasis gerąja patirtimi ir patirties sklaida;
  • Europos kultūrinio, istorinio, gamtinio paveldo pažinimas naudojant IT technologijas.

Projekto rezultatai:

  • Projekto metu naudojamų skaitmeninių įrankių ir platformų įvairovė pagerins mokymosi rezultatus ir padidins mokinių mokymosi motyvaciją.
  • Mokytojai ir tėvai supras, kad šiuolaikinės technologijos skatina mokinių susidomėjimą mokymo turiniu. Projekto metu mokytojai iš šalių partnerių įgys daugiau praktikos ir patirties naudojant IT technologijas, pasikeis patirtimi bei įgys naujų profesinių įgūdžių ir kompetencijų.
  • Naudojant mobiliąją programėlę ActionBound bus sukurti interaktyvūs maršrutai, pažintiniai miesto puslapiai, virtualus 3D objektų atkūrimas.
  • E-metodinė instrukcijų knygelė, pateiks patarimus ir rekomendacijas, kaip naudoti IT technologijas ugdymo proceso tobulinimui.
  • Mokiniai ir mokytojai gebės efektyviai naudoti ActionBound, Miro, Padlet, Kahoot, Quizizz, Quizlet, Mentimeter, Voratinklis, da Vinci, GIS, vizia.co  ir kt.
  • Projekto metu dalyviai turės galimybę išbandyti visas siūlomas skaitmenines priemones. Kiekviena mokykla partnerė yra atsakinga už mokymo (si) veiklų organizavimą.

Kadangi pandemijos sąlygomis negali vykti kontaktiniai susitikimai, todėl projekto veiklos vykdomos virtualioje erdvėje. Balandžio 23 dieną įvyko projekto „Išminties galia“ susitikimas. Jame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija), Latvijos (Jauno Līderu vidusskola), Graikijos (1o GENIKO LYKEIO AGIOU DIMITRIOU), Italijos (Istituto Tecnico Settore tecnologico – Liceo Scientifico “E. Mattei”) ir Portugalijos (Esprominho) mokyklų. Susitikimo, kuris vyko Zoom platformoje, metu mokiniai pristatė savo šalis bei mokyklas, o besibaigiant susitikimui, savo žinias patikrino ir su draugais iš kitų šalių susirungė viktorinoje "We are Europeans", kuri vyko Kahoot platformoje.

Dėkojame Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Neformaliojo švietimo skyriui už suteiktą galimybę naudotis vaizdo konferencijų ir pokalbių platforma „Zoom“.

 

 

Daiva Kruliauskienė ir Dalia Krasauskienė

(Kruonio gimnazijos mokytojos, projekto koordinatorės)

 

 


Atgal