Kaišiadorių TAU išvyka į Panevėžį

2020.09.17

Rugsėjo 11 d. prieš pradėdama naujus mokslo metus Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto studentai išvyko į Panevėžį. Lankėsi J. Miltinio studijos centre.  Susipažino su maestro gyvenimu ir kūryba. Taip pat aplankė Miltinio vardo gimnaziją, kur susitiko su mokytoja, kuri papasakojo apie muziejų skirtą J. Miltiniui.

Aplankė Panevėžio lėlių vežimo teatrą ir sustiko su aktoriais. Tai vienintelis Europoje lėlių vežimo teatras. Kiekvieną vidurvasarį šio teatro aktoriai, išvyksta gastrolių po Lietuvos miestus ir kaimelius.

Po pietų vyko į Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą. Krekenavos regioninio parko lankytojų centre gidė papasakojo apie regioninio parko gamtos ir kultūros paveldo vertybes, lankytinas vietas. Parkas driekiasi abipus Nevėžio slėnio.

 

Vakare žiūrėjo Panevėžio rajono Krekenavos mėgėjų teatro „Avilys“ Ritos Venskūnienės dramą „BALTAKOJĖ“ (Režisierė Miranda Vaitkevičienė).„Lievanas sako, kad po Mataušo, vanduo ataušo, upėse maudytis nebegalima, užtat alaus pridarė... po viedrą ant galvos. O kam tą alų darė, ką reikia daryti kai sviestas nesusimuša, kam dievas bobas sukūrė, arba, ką reikia daryti, kad ištekėtum... Jaudinanti neįgalios našlaitės istorija, kurioje apstu liaudiškos išminties ir komiškų situacijų, leis žiūrovui ir ašarą nubraukti ir skaniai pasijuokti.“

Tai jautri ir kartu komiška drama apie kaimo žmonių gyvenimą. Už gražias ir tikras emocijas teatralams dėkojo susirinkę Kaišiadorių TAU studentai.

 


Atgal