Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto studijų pradžios šventė

2019.10.07

Gražų spalio 3-iosios dienos rytą senjorai su šypsenomis veiduose ir pasiruošę naujai veiklai skubėjo į Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto studijų pradžios šventę. Šiais metais universitetas skaičiuoja jau 9 gyvavimo metus.

Šventę pradėjo Kaišiadorių TAU ansamblis (vad. Olytė Stakienė) su trijomis linksmomis dainomis, kurios tik labiau pakėlė nuotaiką tiek studentams, tiek šventės švečiams. Kaišiadorių TAU rektorė Teresė Kazlauskienė. Rektorė trumpai aptarė tarybos veiklą vasaros metu, pasidžiaugė rugsėjo mėnesį vykusiu konkursu „Senjorų šokių pynė 2019”, kur dalyvavo šokių kolektyvas, atstovaujantis Kaišiadorių TAU. Taip pat pasidžiaugė TAU studentų išvykomis, kurios organizuojamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, negailėjo gražių žodžių, linkėdama sėkmingų studijų, senjorams.

Džiugu, kad į studijų pradžios šventę atvyko ir svečių - Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė, Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Vidita Jonaitė, Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Dainius Tamulevičius bei Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos vadovė Stanislava Globienė. Po svečių žodžių, palinkėjimų, buvo pristatyta Kaišiadorių TAU 2019 - 2020 m. m. I-ojo pusmečio programa, siūlomi užsiėmimai TAU studentams bei aptarti svarbiausi organizaciniai klausimai.

Savo muzika TAU atidarymo šventę papildė Garliavos moterų vokalinis ansamblis „Ežiuolė” (vad. Danguolė Šalnienė). Ansamblis savo dainomis ir muzika sukūrė tikrą šventę, o jų pasirodymą lydėjo šokiai ir skambūs plojimai. Pasibaigus šventei, studentai skirstytis neskybėjo, dalinosi vasaros įspūdžiais, bendravo prie arbatos puodelio.

Nuoširdžiai dėkojame svečiams už dalyvavimą ir gražius žodžius, Kaišiadorių TAU ansambliui ir Garliavos moterų vokaliniam ansambliui „Ežiuolė” bei ansamblių vadovėms už skambius pasirodymus.

Amerikiečių pramoninkas Henry Ford kartą yra pasakęs: „Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta. Nesvarbu, ar jam dvidešimt, ar aštuoniasdešimt. Kiekvienas, kuris mokosi, išlieka jaunas.” Tegul šie žodžiai lydi Kaišiadorių TAU studentus, o šie mokslo metai būna pilni naujų veiklų bei patirčių. Sėkmingų naujų mokslo metų!


Atgal