Piešinių konkurso "Bičiulis žalia uniforma" nugalėtojai ir prizininkai

2019.10.07

Sveikiname rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo, 1 - 4 klasių mokinių piešinių konkurso „Bičiulis žalia uniforma“ nugalėtojus ir prizininkus. Kviečiame dalyvauti 2019 m. spalio 11 d. 10 val. Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro Neformaliojo švietimo skyriuje (Kęstučio g. 22) vyksiančiame nugalėtojų apdovanojimo renginyje!

 

2019 M. RAJONO IKIMOKYKLINIO, PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO IR

1-4 KLASIŲ MOKINIŲ PIEŠINIŲ KONKURSO „BIČIULIS ŽALIA UNIFORMA“ NUGALĖTOJAI

 

I grupėje (ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupė) nugalėtojais tapo šie vaikai:

 

I vieta – Matas Jurevičius, 6 m. iš Gudienos mokyklos-darželio „Rugelis“ PUG (mokytoja Gražina Marcinkevičienė);

II vieta – Karilė Jaruševičiūtė, 5 m. iš Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ (auklėtoja Marytė Šabūnienė);

III vieta – Tėja Balčiūnaitė, 6 m. iš Žaslių lopšelio-darželio „Žaliasis klevelis“ PUG (mokytoja Aušra Aleksiūnienė).

 

Paskatinamaisiais prizais bus apdovanoti šie vaikai:

1) Lilija Kalkytė, 4 m. iš Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ (auklėtoja Loreta Genevičienė);

2) Deimantė Lukšytė, 4 m. iš Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ (auklėtoja Loreta Genevičienė);

3) Aurėja Kalvinskaitė, 6 m. iš Kaišiadorių lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ PUG (mokytoja Dalia Kupčiūnienė);

4) Monika Janušaitė, 6 m. iš Vaclovo Giržado progimnazijos PUG (mokytoja Danguolė Šiaulienė).

 

II grupėje (1-2 klasių) nugalėtojais tapo šie mokiniai:

 

I vieta – Ignas Vyšniauskas iš Žiežmarių gimnazijos, 8 m., 2 kl. (mokytoja Onutė Račiūnienė);

II vieta – Melita Ivinskytė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, 8 m., 2 kl. (mokytoja Gita Gofmanienė);

III vieta – Eglė Sinkevičiūtė iš Žiežmarių gimnazijos, 7 m., 1 kl. (mokytoja Aldona Barnackienė).

 

Paskatinamaisiais prizais bus apdovanoti šie mokiniai:

1) Faustina Vaitonytė, 8 m., 2 kl. iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos (mokytoja Gita Gofmanienė);

2) Austėja Žilinskaitė, 8 m., 2 kl. iš Palomenės pagrindinės mokyklos (mokytoja Danguolė Grendienė).

 

III grupėje (3-4 klasių) nugalėtojais tapo šie mokiniai:

 

I vieta – Ieva Prusakova iš Žiežmarių gimnazijos, 9 m., 3 kl. (mokytoja Aldona Kapačiūnienė);

II vieta – Karina Motėjūnaitė iš Žiežmarių gimnazijos, 9 m., 3 kl. (mokytoja Lina Jurevičienė);

III vieta – Viltė Navickaitė iš Palomenės pagrindinės mokyklos, 9 m., 3 kl. (mokytoja Rasa Zinevičienė).

 

Paskatinamuoju prizu bus apdovanota Adrija Piragytė, 9 m., 3 kl. iš Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ (mokytoja Rūta Ašmenienė).

 

 


Atgal