Atvirų pamokų/veiklų grafikas!

2018.12.13

Kaišiadorių rajono savivaldybės pedagogų atvirų veiklų/pamokų ciklo „Įsivertinimas, skatinantis vaikų atsakomybę ir savarankiškumą“ grafikas - ČIA. Kviečiame dalyvauti.

Iš anksto dėkojame visiems rajono pedagogams, geranoriškai sutikusiems pasidalinti realia mokinių įsivertinimo skatinmo ir taikymo patirtimi. Jūs pasiryžote atverti klasių duris rajono mokytojams ir taip sudarėte galimybę mokytis kolegialiai, analizuoti situaciją ir ja remiantis planuoti tolimesnius rajono švietimo bendruomenės žingsnius. Ačiū jums!

Primename, kad kiekvieną pamoką stebės mokyklos administracijos atstovas ir rajone dirbantis išorės vertintojas. Grafoje „Kviečiamų stebėti skaičius“ nurodyta, kiek kitų rajono pedagogų gali atvykti stebėti pamoką/veiklą. Jeigu parašyta „Grupė suformuota“, reiškia, kad vietų nebėra. Pageidaujančius stebėti pamoką/veiklą pedagogus prašome registruotis el. paštu gintare.juzukoniene@gmail.com (registracija privaloma). Jeigu vietų į jūsų pasirinktą stebėti pamoką/veiklą bus (ir galėsite dalyvauti) arba nebebus (visos bus užimtos, negalėsite dalyvauti), apie tai būsite informuoti el. paštu. Prieš pamokų/veiklų stebėjimą turėtumėte susipažinti su Ciklo nuostatais ir stebėjimo forma (rasite adresu http://svietimas.kaisiadorys-sspc.lt/?read=29850).

 

Ciklo organizavimo klausimais prašome kreiptis į Gintarę Juzukonienę el. paštu gintare.juzukoniene@gmail.com arba telefonu 860906202 arba Kristiną Dzeventlauskienę.


Atgal