Kviečia tradicinė Kokybės siekiančių mokyklų (KSM) klubo konferencija

2018.10.16

Šį kartą Kokybės siekiančių mokyklų klubo konferencija kviečia diskutuoti apie mokytojo meistriškumą ir jo reikšmę. Konferencijos tema – „Mokytojo meistriškumas – mokinio ir mokyklos pažangai“.  Konferencija vyks š. m. lapkričio 15 dieną Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijoje (Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių rajonas). Numatomas laikas 10.00 - 15.30 val.

Mokytojo profesionalumas ir jo pozityvi nuostata kokybiškam darbui yra esminiai švietimo pažangos „varikliai“. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros duomenys rodo, kad šiandien aktyvus mokymasis, paremtas mokinių pozityviomis nuostatomis, jų patirtimi, partneryste su mokytojais, dar nėra dažnas reiškinys Lietuvos mokyklose –  išorinio vertinimo metu stebėtose pamokose vyrauja klasikinė mokymo paradigma, mokytojų asmeninio meistriškumo aspektai dažnai išorės vertintojų identifikuojami kaip labiausiai tobulintini mokyklų veiklos aspektai.

Konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi, skatinant mokytojų profesinio meistriškumo raišką ir auginimą savivaldybės, mokyklos ir pamokos lygmenimis.

Numatoma pristatyti Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ir Kaišiadorių rajono mokyklų, Kokybės siekiančių mokyklų klubo atstovų, Vilniaus Balsių progimnazijos patirtį.

Programa skirta Kokybės siekiančių mokyklų klubo nariams ir Kaišiadorių rajono savivaldybės pedagoginės bendruomenėms nariams.

Registracija - iki lapkričio 9 d. (arba kol bus laisvų vietų), registruotis būtina. Registraciją vykdo Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro Neformaliojo švietimo skyrius adresu

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeThXm5Esk6KSjxb3wO-XNAA9XTWa6xF2EWBMWkzGaALTVJMQ/viewform

Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (pažymėjimo kaina 2 eurai).

   Jelizaveta Tumlovskaja, NMVA Mokyklų įsivertinimo skyriaus metodininkė,

el. paštas: jelizaveta.tumlovskaja@nmva.smm.lt, tel. (8 5) 2045373

Gintarė Juzukonienė, KŠSPC Neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė,

el. paštas gintare.juzukoniene@gmail.com, tel. 8 609 06202


Atgal