2019 m. organizuojamų renginių mokiniams GRAFIKAS  http://svietimas.kaisiadorys-sspc.lt/43857/renginiai-mokiniams/dokumentai.html

Galimybė paaugliams!

2019.01.14

JUDESIO IR ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO STUDIJA
Neformalaus vaikų švietimo programa

Programos siekis - suformuoti suvokimą apie judesį ir jo galimybes, išmokyti pagrindinių šiuolaikinio šokio elementų, šokio pasirodymų kūrimo būdų. Užsiėmimų metu apjungsime improvizacijos metodus, kūno stiprinimo pratimus, mokysimės choreografinių kompozicijų, kad kiekvienas studijos narys gebėtų pilnai save atskleisti per judesį.
Studiją kviečiame lankyti 13-18 metų paauglius, tiek pradedančiuosius, tiek turinčius šokio patirties. Siekiame, kad studijos nariai ugdytų savo kūrybiškumą, drąsą, fizinę ištvermę, galėtų atskleisti savo unikalius talentus ant scenos.
Apie studijos vadovę
Justina Kiuršinaitė yra šiuolaikinio šokio kritikė ir šokėja. Judesio raiškos įgūdžius tobulino įvairiose šokių studijose, seminaruose bei kūrybinėse laboratorijose Lietuvoje ir užsienyje (Airijoje, Olandijoje ir Vokietijoje). Su savo kurtais šokio spektakliais pasirodė įvairiuose Lietuvos festivaliuose („Kultūros naktyje“ LR Vyriausybės rūmuose (2017), tarptautiniame šiuolaikinio meno festivalyje „Startas“ (2017) ir tarptautiniame šokio festivalyje „Aura‘28“ (2018)). 2016 m. įkūrė „VDU Judesio studiją“ Kaune, buvo Kauno šokio teatro „Aura“ studijos šokėja.
Preliminari pamokų vieta ir laikas (nuo vasario mėn.)
Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija. Gedimino g. 65, Kaišiadorys.
Pirmadienis – Trečiadienis – Šeštadienis (pasirinktinai) (konkretus laikas bus derinamas programos pradžioje).
Daugiau informacijos
justina.kiursinaite@gmail.com
Facebook'e - Judesio ir siuolaikinio sokio studija
Registracija adresu justina.kiursinaite@gmail.com


Atgal