ŠIANDIEN - Suaugusiųjų mokymosi mugė! Kviečiame dalyvauti

2018.11.20

Antroji Suaugusiųjų mokymosi mugė Kaišiadorių rajone.

Tai Suaugusiųjų švietimo savaitės „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“ renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Kaišiadorių rajono įstaigos, organizacijos, laisvieji mokytojai, verslininkai Jums pristatys teikiamas suaugusiųjų mokymosi paslaugas, supažindins su savo parengtomis edukacinėmis, kompetencijų ir kvalifikacijos tobulinimo, profesijos įgijimo, vaikų auklėjimo, sveikatinimo ir kt. programomis, domėsis Jūsų pageidavimais mokytis įvairių dalykų, leis praktiškai išbandyti mokymosi metodus, atsakys į klausimus, konsultuos, teiks linksmas užduotis ir dalins už jas malonias dovanėles.

Sužinosite, kur galima mūsų krašte mokytis kulinarijos, konditerijos, suvirinimo, ūkininkavimo pradmenų, pirmosios medicininės pagalbos, anglų kalbos, šokio meno, vilnos vėlimo, floristikos, chorinio dainavimo, dekoratyvios tekstilės, etnokultūros, šiaurietiško ėjimo, verslo pradmenų, buhalterinės apskaitos pagrindų, kaip tapti globėjais ar įtėviais ir kitų dalykų.

Dėmesio! 18 val. - Didžioji VIKTORINA MOKYMOSI TEMA. Bus daug klausimų, kuriuos paruoš suaugusiųjų mokymąsi organizuojančios įstaigos, mokytojai. Visi pirmieji, teisingai atsakę, gaus po PRIZĄ!

!!!!!!! Apsilankę Mugėje galite laimėti mažosios bendrijos EMOVERE dovanojamą 20 eurų vertės dovanų kuponą streso mažinimo ir atsipalaidavimo procedūroms Gerojo Samariečio užeigoje.

I!!!!!!!!!!! MOKYMOSI LOTERIJA!
Jei Jums yra virš 55 metų, bet dar nesate pensinio amžiaus, apsilankę Mugėje burtų keliu galite LAIMĖTI NEMOKAMUS MOKYMUS:
Anglų kalbos kursai (40 val. - 20 užsiėmimų po 2 val.) - 1 laimingajam;
Mokymai „Savanoriauji - ugdai save“ (12 val. - 2 užsiėmimai po 6 val.) - 1 laimingajam;
Psichologinės grupinės terapijos (20 val. - 10 užsiėmimų po 4 val.) - 5 laimingiesiems;
Mokymai „Motyvavimas ir palaikymas darbo procese“ (16 val. - 2 užsiėmimai po 8 val.) - 5 laimingiesiems;
Mokymai „Skaitmeninio raštingumo stiprinimas“ (20 val. - 5 užsiėmimai po 4 val.) - 5 laimingiesiems;
Mokymai „Aš tikiu ir galiu“ verslumo tema (16 val. - 2 užsiėmimai po 8 val.) - 5 laimingiesiems;
Dėmesio, yra papildomų sąlygų (individualios konsultacijos, pasirašomi dokumentai, įsipareigojimas dalyvauti).

Kviečiame ateiti į Mugę, atsivesti artimuosius ir draugus, pabendrauti, laimėti prizų, užduoti klausimus, išsakyti pageidavimus, teikti pasiūlymus neformaliojo suaugusiųjų švietimo tema.

Prašome draugiškos pagalbos skleidžiant informaciją apie Mugę, kad visi kraštiečiai galėtų joje apsilankyti.

MOKYTIS NIEKADA NEVĖLU!


Atgal