Naujienos

2022-05-27

        I grupė (ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo) Ainius Radzevičius Kaišiadorių lopšelis – darželis „Žvaigždutė“, mokytoja Janina Bataitienė Saulė Kapancova Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla, mokytoja Vida Balnienė Smiltė Bronickaitė Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla, ... plačiau»


2022-04-29

        Kviečiame dalyvauti vaikų ir suaugusiųjų piešinių konkurse „Lietuvos krepšiniui - 100“. Konkursas skirtas paminėti Lietuvos krepšinio šimtmetį. Konkurso tikslas – įtraukti Kaišiadorių rajono ugdytinius, mokinius bei suaugusius asmenis... plačiau»2022-04-12

      Pagalba ukrainiečiams: nemokami VILNIUS TECH leidiniai lietuvių kalbos mokymuisi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Biblioteka prisideda prie ukrainiečių integracijos Lietuvoje ir kviečia... plačiau»


2022-04-07

          LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Pagyrimo raštu, rusų (užsienio) kalbos grupėje už gerą meninį skaitymą, apdovanota Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos, III klasės mokinė Laimutė Audickaitė. Mokytoja Rita Marozienė.


2022-04-05

        2022 m. balandžio 21 d. kviečiame į respublikinę konferenciją „Mokinių vertinimo ir įsivertinimo būdai taikant skaitmeninius išteklius, siekiant kiekvieno mokinio pažangos." Maloniai kviečiame ne tik stebėti, bet lauksime visų besidominčių... plačiau»


2022-01-19

SAUSIO 19 D.,18:00 VAL. – PROTMŪŠIS   Pažadame ne tik naujas žinias, bet ir gerą nuotaiką bei prizus nugalėtojams.   Protmūšis vyks Kahoot platfotmoje, tad bus reikalingi išmanieji mobilūs įrenginiai.